Těžko na cvičišti, lehko na bojišti, tedy vlastně v automechanické dílně. A to vše začíná na panelech se zabudovanou elektro výbavou auta. Nejen, že si dokážeme ukázat, jak komponenty pracují, ale dokážeme simulovat ty nejkomplikovanější závady.

Tematické panely

Každý panel je originální malá část skutečného auta. Všechny aktivní prvky jsou viditelně přimontovány a mají multifunkční systém zapojení. Díky tomu dokážeme nastavit nejrůznější provozní podmínky. Vše je řízeno počítačem se softwarem pro prezentaci i vyhodnocením servisní opravy.

EXP (47)

Volant

Volant je nejdůležitější na celém autě. Volantem udáváme směr, ať již tam silnice vede nebo nevede. Volant je v dnešních autech rovněž velmi důležitým bezpečnostním prvkem. Vždyť ve volantu uschovám celý airbag. Ten umí vystřelit za 0,003 sekundy a mnohdy zachrání i životy cestujících

EXP (37)_1200_800

Světla našeho auta

Světla musí fungovat naprosto spolehlivě. Ne, že by se jim závady vyhýbali, spíš naopak. A proto se musíme dobře připravit na takovou situaci a co nejrychleji dát naše světla do pořádku. Moderní auto nám už řekne samo, že nějaké světlo nesvítí, ale ruky auto nemá, aby se samo opravilo. Tréning je tedy potřeba a někdy je to docela zábava.

svetla naseho auta

Trenažér

Tak tady je zábava úplně největší. Ale pozor nejde o nějakou počítačovou hru, i když i tento trenažér je řízený počítačem. Interiér je skutečně z opravdového auta, jen místo předního skla jsou tři monitory. Když se rozjedete, je to jako ve skutečnosti a navíc, když uděláte chybu, trenažér si to pamatuje a na závěr Vám pěkně vyčiní.

EXP (39)1200_800