Děkujeme Vám za projevený zájem o účast na on-line dni otevřených dveří. Odkaz pro přístup do MS Teams SPŠ Otrokovice Vám bude zaslán na Vámi zadaný e-mail do 24 hodin. V případě, že se registrujete až v den konání, odkaz Vám bude zaslán do 30 minut.

 

V případě že Vámi zadaný e-mail nepoužíváte k přístupu do služeb MS Office, budete požádáni o autorizaci pro tyto služby společnosti Microsoft. Po této autorizaci budete přesměrováni do MS Teams SPŠ Otrokovice. 

Během autorizace si můžete vybrat, zda chcete pro přístup použít desktopovou aplikaci, nebo využít prohlížeč. Doporučujeme použít aplikaci, protože v ní je více možností a je rychlejší. Při použití prohlížeče nemusíte nic instalovat, ale je nutné použít aktualizované prohlížeče Chrome, Firefox nebo Edge. Pokud budete chtít komunikovat ve schůzkách, je samozřejmě nutné mít mikrofon, případně webkameru. 

Odkaz pro přístup můžete použít opakovaně. 

 

Pokud byste měli při autorizaci problém, podívejte se do přiložené prezentace. 

Prezentace – Jak se přihlásit na den otevřených dveří

 

 

V případě problémů nás kontaktujte na číslech 731 403 056, 603 558 642 nebo 736 619 676 případně na e-mailu technickapodpora@spsotrokovice.cz