Rozhlédněte se kolem sebe. Všechno je na elektriku, ze všeho čouhá nějaký drát.
Ten je černý, tamten žlutý a modrý je taky jejich kamarád a vy si nevíte rady s nefungující zásuvkou, kde jste chtěli nabít svůj mobil. Dost špatná situace říkáte si, proč já jenom v té elektrice nedával větší pozor.

Panely

Moderní elektro panely jsou pro toho, co miluje elektřinu doslova rájem. Tady se můžete stát montérem, opravářem či revizním technikem doslova za chvilku. Samozřejmě, že je vše bezpečné a pod přísným dohledem instruktora, ale jinak jsou nejrůznější součástky opravdové. Že to není pro každého? To je sice pravda, ale vyzkoušet si být elektrikářem může skoro každý a kdo ví?

ovladani diametral

Elektro nářadí

Mít na svém pracovišti pořádek platí u elektrikářů dvojnásob. Montáž elektrozařízení je vlastně taková chirurgicky přesná práce a každá nedbalá chyba je hned potrestána.

el naradi

Měřáky a ovládání

Je důležité kontrolovat parametry na napětí, kde provádíme jakoukoliv práci. Naučit se proto číst ty správné hodnoty z měřáků je velmi potřebné. Dnes jsou měřicí přístroje velmi přesné a spolehlivé, ale také někdy trochu komplikované.

mereni a ovladani

Fotovoltaický panel

Tento panel sice není u elektro panelů, ale v současné době se o fotovotaice hodně mluví. Je zajímavé vidět na vlastní oči ostrovní systém, sáhnout si na povrch panelu a přesvědčit se o tom, že není nezbytně nutné aby do domu vedly dráty s elektrickou energií.

fotovoltaicky panel