V každém domě teče voda, v každém domě je topení a řada dalších vedení. Moderní instalace takových vedení a především jejich správné nastavení nám může ušetřit spoustu peněz. Je tedy v našem vlastním zájmu seznámit se s každým dílem jakékoliv soustavy,
které ve svém domě máme.

Panely Invysys

Tréninkové panely dokážou nasimulovat jakoukoliv situaci v soustavách vytápění, ohřevu teplé vody, využití solární energie a další. Je zajímavé vidět všechny ty moderní prvky, které jsou mnohdy našim pohledům skryté. Vše je zapojeno a počítač ukazuje v poutavé grafice vše, co potřebujeme vědět.

invysys 1200_800

Řez mísou

Jak ta mísa asi vypadá uvnitř? Tak na tuto otázku už budete znát odpověď. Funkční model reálné mísy nám ukáže, jak umí splachovat poloviční dávkou vody, proč nic necítíme na toaletě nebo proč se voda roztéká po celém obvodu.

zachod_1200_800

Perlátory

Takové malé zařízení na konci kohoutku a přitom tak potřebné. Malý perlátor nám dokáže u nás doma ušetřit spoustu vody. Na tomto modelu si můžeš vyzkoušet, kolik vody proteče naprosto zbytečně, když si třeba jen oplachuješ hrnek od čaje. Naučíš se poznat kvalitní perlátor a můžeš si spočítat kolik peněz ušetříš když se o perlátor budeš dobře starat.

EXP (53)_1200_800

Tepelné čerpadlo

Tepelných čerpadel je celá řada. U nás je čerpadlo typu vzduch/vzduch a přesně takové čerpadlo dokáže vytápět i celý rodinný dům. U modelového domu ani nezabere moc místa.

tepelne čerpadlo